Czego dowiesz się z tego e-booka

Jakie tematy zostały omówione w tej publikacji.

Zmiana wynajmu

Czy warto przejść na wynajem długoterminowy?

Prezentacja oferty

Zadbaj o atrakcyjną zawartość swojej oferty w portalach, aby przyciągnąć więcej uwagi.

Definicja persony

Kim jest persona? Jakie jest wyobrażenie Twojego idealnego gościa.

Optymalizacja kosztów

Przeanalizuj ponoszone wydatki związane z działalnością i poszukaj oszczędności.

Poprawki

Wykorzystaj czas na odświeżenie wnętrza swojego obiektu, aby nabrał nowego blasku.

Twój wyróżnik

Poszukaj czegoś co odróżni Cię od konkurencji i zwróci uwagę gościa.

Recenzje czytelników

Jakie są wrażenia po lekturze tego e-booka

Nie spodziewałam się niczego odkrywczego, ale jednak warto było przeczytać. Obiecałam sobie zastosować wszystkie sugestie, aby poprawić sytuację.

Anna

Lektura otwiera oczy na pewne tematy, które dotąd były zaniedbywane. Dobrze, że w końcu znalazł się czas, aby się nimi zająć.

Tomasz

Obejrzyj webinar

Nie masz czasu na czytanie? Wolisz posłuchać?

Jak wyjść z kryzysu

Webinar poświęcony tematyce poprawy sytuacji obiektów noclegowych, które w wyniku różnych okoliczności, borykają się z problemem małego obłożenia. Omawiamy w nim różne sposoby na poprawę sytuacji, aby pozyskiwać nowe rezerwacje nawet w trudniejszych okresach.

Wybrane fragmenty

Zapoznaj się z fragmentami e-booka

Nie stworzyliśmy tej publikacji po to, aby poklepać Cię po ramieniu. Nie będziemy powtarzać jak mantrę będzie dobrze. Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie. My możemy jedynie dać Ci wskazówki, co zrobić, aby poradzić sobie z kryzysem. Same wskazówki jednak nie mają mocy sprawczej. Aby wpłynąć na swoją sytuację niezbędne będzie konkretne działanie z Twojej strony. Jeżeli masz tego świadomość to ten poradnik jest dla Ciebie.

Zacznij tu i teraz, z tym co masz. Nie potrzebujesz wielkich nakładów finansowych. Ogromne inwestycje w obecnej sytuacji są wręcz niewskazane. Masz jednak duże zasoby. Oferujesz nocleg, masz narzędzia dzięki, którym możesz pozyskiwać rezerwacje. Posiadasz doświadczenie, które odpowiednio wykorzystane pozwoli stawić czoła kryzysowi.

Zamartwiając się, narzekając, a co gorsza panikując, nie wpłyniesz na poprawę swojej sytuacji. Najlepszą obroną jest atak. Zachowaj spokój i przygotuj się najlepiej jak potrafisz. Nie podejmując żadnego działania czy decyzji także podejmujesz decyzje – o jej braku. Zamknięcie oczu nie sprawi, że nie będzie Cię widać. Obserwuj swoje otoczenie, wykorzystaj posiadane zasoby i zdobywaj nową wiedzę!

(…)

Chcesz więcej?

Sprawdź jakie materiały przygotowaliśmy dla Ciebie

Obejrzyj, posłuchaj, przeczytaj

Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube. Możesz również usłyszeć nasz podcast na Spotify. A jeśli chcesz zdobyć więcej aktualnej wiedzy, odwiedź koniecznie nasz blog.

Inne lektury

Sprawdź pozostałe e-booki jakie przygotowaliśmy dla Ciebie.