Czego dowiesz się z tego e-booka

Jakie tematy zostały omówione w tej publikacji.

Zarządzanie ceną

W jaki sposób ustalać cennik pobytu, aby zoptymalizować przychody z rezerwacji.

Publikacja oferty

Jak powinna wyglądać oferta w internecie, aby przyciągnąć jak największe zainteresowanie.

Zaskakujące powitanie

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie i zapewnić przyjemne doznania od początku pobytu.

Zadbaj o dobrą opinię

Co zrobić, aby pozostawić dobre wspomnienie i zachęcić do podzielenia się opinią.

Lojalność

Jak sprawić, aby gośc chciał do Ciebie wracać lub przyprowadzał swoich znajomych.

Automatyzacja

W jaki sposób możesz usprawnić swoją pracę i dostarczać zawsze wysoką jakość.

Recenzje czytelników

Jakie są wrażenia po lekturze tego e-booka

Duża dawka usystematyzowanej wiedzy. Pomocne w przeorganizowaniu działalności, aby wszystko jeszcze lepiej zaczęło funkcjonowało.

Elżbieta

Inspiracje, które pomogły mi lepiej obsługiwać gości i zyskiwać ich zadowolenie. Takie podejście procentuje. Niby oczywiste, a jednak czasami się o tym zapomina.

Robert

Obejrzyj webinar

Nie masz czasu na czytanie? Wolisz posłuchać?

Jak dbać o relacje z gośćmi

Webinar poświęcony tematyce dbania o relacje z gośćmi, aby nasz obiekt został dobrze zapamiętany. Dzięki miłym wspomnieniom z pobytu, nasi goście będą chętnie polecać noclegi swoim znajomym.

Wybrane fragmenty

Zapoznaj się z fragmentami tej lektury

„Biznes to relacje między ludźmi nie liczby, gdyby było inaczej, najbogatsi byliby matematycy”. W ten sposób Jan Kulczyk określał wagę budowania relacji międzyludzkich w odniesieniu do maksymalizacji prowadzonego biznesu. Skala działalności może być różna ale zasada jest wciąż ta sama.

Zastanów się jak wygląda to w odniesieniu do Twoich gości? Nie chcemy abyś okazywał im swoje zainteresowanie i był miły tylko dlatego, aby goście Cię lubili. Sympatia jest ważna, ale nie jest celem samym w sobie. Dzięki tej sympatii zyskasz między innymi wdzięczność gości. A wdzięczność jest poczuciem zobowiązania moralnego, chęcią odwzajemnienia, podziękowania za coś. Tym samym oprócz sympatii gości, ich dobrego samopoczucia, zwiększysz zyski z prowadzonej działalności wynajmu noclegów. Będzie miało to miejsce na przykład dzięki pochlebnym opiniom, który zachęcą kolejne osoby zainteresowane rezerwacją do spędzenia u Ciebie urlopu. Zadowoleni goście będą do Ciebie powracać. To
tylko pojedyncze przykłady korzyści, które odczujesz po zastosowaniu naszych wskazówek.

W ebooku Jak budować relacje z gośćmi pokażemy w jaki sposób tworzyć i dbać o więzi z gośćmi. Dowiesz się w którym momencie zaczynasz budować relację. Pokażemy Ci cały proces. Będziesz bogatszy o nową wiedzę, na której skorzystasz Ty, a także Twoi goście. Układ idealny? Przeczytaj, zastosuj u siebie i wyciągnij wnioski. Pamiętaj, że nawet najpiękniejsza idea pozostanie tylko ideą, jeżeli nie wdrożysz jej w życie.

Chcesz więcej?

Odwiedź nasz kanał na YouTube

Obejrzyj, posłuchaj, przeczytaj

Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube. Możesz również usłyszeć nasz podcast na Spotify. A jeśli chcesz zdobyć więcej aktualnej wiedzy, odwiedź koniecznie nasz blog.

Inne lektury

Sprawdź pozostałe e-booki jakie przygotowaliśmy dla Ciebie.